Sepetim
0 Ürün
Sipariş Ver Şifremi Unuttum Kullanıcı Adı : Şifre :
Ürün Arama
Aranacak Kelime :
Aranacak Kategori :
 
 
  Kategoriler
 
  Sözleşmeler
 Garanti Şartları
 Satış Sözleşmesi
 Tüketici Kanunu

 Mesafeli Söz. Uyg. ve Esasları
 
 
ÜRÜNLERİMİZ

 

8 Kg'lık Paketimizin Görünümü


4 Kg'lık Paketimizin Görünümü
Merhaba!...

Ben eğirdir elmasıyım. Üreticinizden evinize geldim.
Umarım, tanışmamızdan mutlu olursunuz. Tercihinizden dolayı teşekkür ederiz.
Sloganımız: bugün tıkla yarın elinizde olsun. Saat 14’e kadar verilen siparişleriniz, aynı gün kargoya verilir.(kargo gecikmeleri ve olağan üstü durumlar hariç) 450 km’ ye kadar olan mesafelerde kargo 1 gün sonra, 450 km ile 600 km arası mesafelerde, kargolar ertesi günü teslimat yapabilmektedirler. Bulunduğunuz yer, bu mesafeden daha uzun ise, teslimat zamanını kargo şirketlerinden öğrenebilirsiniz.

Sipariş verme şekli
a) web adresimiz: www.egirdirelmasi.com dan kredi kartınızla.
b) havale yoluyla verdiğiniz siparişlerinizin makbuzunu fakslayınız.
    Banka hesap numaramız:
    Altınelma Tarım Ürünleri ltd. şti.
    Garanti bankası Isparta şubesi
    Hesap no: 81/6297998

Türkiye’de elma satışı konusunda ilk kez, üreticiden evinize servis yapan kuruluşumuzun amacı, sizlere eğirdir elmasını tanıtabilmek ve sevdirebilmektir.

Standart tasnif ölçülerimiz
Süper boy    : 16 veya18 adetlik viollerde, meyve adedini gösterir.
73-76 kalibre : 20 adetlik viol, meyve adedini gösterir.
67-72 kalibre : 23 adetlik viol, meyve adedini gösterir.

Tek sıralı kutularda, yukarıdaki adetler kadar meyve vardır. Çift sıralı kutularda, bu miktarların 2 katı adettir. Sipariş tablomuza bakarmısınız.

Fiyatlarımız ve stoklarımız
Web sitemizde, her hafta pazartesi günü güncellenecektir. Fiyat artışlarımız, bedeli ödenmiş siparişlerinizde geçerli değildir.

Sevkıyatta olabilecek hasarlar
Paketinizdeki hasarları kargo teslimat makbuzunda hasarlı olduğunu belirtiniz. Kış şartlarında, sevkıyat sırasında herhangi bir donma hadisesi olduğuna dair, şüpheniz olduğu zaman, meyvenizi kutusunda oda sıcaklığında, en az altı saat tutmanızı tavsiye ediyoruz. Böylelikle, meyveniz donma hadisesinden dolayı, zarar görmemiş olacaktır.
KIŞLIK TÜRLERİMİZ

Golden
Orta-iri,düzgün,uzunlamasına konik gövdelidir.olgunlaştığında yeşil ve sarı renktedir, meyve eti beyaz ve sarımtıraktır. Lezzetlidir. Türkiye’ de çok sevilen bir elmadır. 15 ekim’ den itibaren satın alınması uygundur.

Starking
konik uzun gövdelidir,üst rengi koyu kırmızı,parlak bazen daha koyu ve mat renktedir.sulu ve lezzetlidir.türkiye’ de çok sevilen bir elmadır.
15 ekimden itibaren satın alınması uygundur.

Braeburn
ıri,uzunca yapıda,asimetrik şekilli açık yeşilimtırak renkli,çizgili ve yetiştirildiği yere göre %40 kırmızı harelidir.meyve eti kompakt,her zaman sert değil,sulu,tatlı,mayhoş ve az aromalıdır. Yeni bir çeşittir, üretimi çok azdır.
30 ekim’ den itibaren satın alınması uygundur.

Granny smith
Orta-iri büyüklükte,küresel şekillidir,kalite ve tipi bakımından benzersizdir:yeşil,yağlı ve hafif ondüle bir kabuğa sahiptir,gevrek meyve eti,sulu,ekşimtırak ve yeteri kadar aromatiktir. Türkiye’ de yeni yeni üretilmeye başlanmıştır. 30 ekim’den itibaren satın alınması uygundur.
Primiera : orta-iri,kısa konik veya oval gövde yapısında,düzgün sarı renkte düz kabuklu fazla belirgin olmayan benekli ve aşağı yukarı tamamında pastan yoksundur.meyve eti sulu,sert,hafif mayhoş, lezzetlidir.golden elmasının özel bir türüdür. Türkiye’ de yeni yeni üretilmeye başlanmıştır.30 ekim’den itibaren satın alınması uygundur.

Fuji
Meyve orta-iri boyda turuncuya çalan yeşil renkte ve kırmızı çizgilidir (kırmızı ve yeşil türleri vardır). Meyve sert gevrek, sulu ve tatlıdır. Az mayhoş olup, lezzeti çok güzeldir, olgunlaşması granny smith’ den daha geç olmaktadır. Yeni bir meyve türü olmasına rağmen çok beğenilmektedir. 15 kasım’ dan itibaren satın alınması uygundur.

YAZLIK TÜRLERİMİZ
Jersey Mac, Summerred, Gala , Galaxy-pin-leydi.

Ekşimtırak elmalarımızı şeker hastalarının tercih ettiğini duymaktayız.

Satış dönemlerimiz
1) Yazlık türler 15 temmuz’dan, 10 eylül’e kadardır.
2) Kışlık türler : 30 eylül’den, 30 mart’a kadar en kaliteli şekilde devam etmektedir. Detay bilgi türlere göre a maddesinde yazılıdır.

Evinizde saklama koşulları
Tavsiyemiz buz dolabınızda,yazlıklarda 1 hafta, kışlıklarda 12 gün içinde tüketilirse, bu müddet boyunca soğuk hava deposundan çıkış lezzetini koruyabilirsiniz.

T.C tarım bakanlığının kontrollü ilaçlarından, tarifelerdeki miktarlarda kullanılmaktadır. Bol su ile büyütülmekte, çoğunlukla organik ve doğal gübre kullanılmaktadır.

Ticari anlaşmazlıklar
ürün teslimatlarımız eğirdir /ısparta’ da yapılıp, kargoya verildiği için, yani satış akti eğirdir’ de yapıldığı için, bk’ nun 73’üncü maddesi gereğince, doğabilecek her türlü ihtilafların hal mercii ,eğirdir adliyeleri ve icra daireleridir.

Kargo ve ürün fiyatları
kargonun adrese teslim fiyatları ; 3 kg ile 10 kg arası aynı fiyatla sevk edilecektir. Ürün fiyatlarımız içinde; eğirdir’ de kargoya teslim, ambalaj ve kdv dahildir. şehirlerarası kargo ücreti alıcıya aittir. Kargoya verilen isim adreste bulunamazsa, kargo paketinizi teslim etmemektedir. Bu takdirde ürün teslimatı gecikmeli ve kış şartlarında riskli olabilir. Lütfen, adreste bulunabilecek bir kişinin ismini yazınız. Bu isim kapıcınız da olabilir.

Beğendiyseniz, lütfen bu bilgileri bir tanıdığınıza verebilir misiniz?

Teşekkür ediyoruz,
Altınelma Tarım Ürünleri ltd. şti./Eğirdir

Bizler, aile olarak eğirdir’de ilk elmacılığa başlıyanlardanız. 1952 yılından beri elma konusuyla iştikal etmekteyiz. Geçmişimiz yaklaşık 55 yıldır.

 

Bu Site Bir Altın Elma Şirketi Hizmetidir ©2007
web PartaNET